6 lutego 2020 Udostępnij

Jaki wibrator wybrać ze sklepu erotycznego. Porównanie 5 wibratorów.

Wibrator cieszy się popularnością w sklepie erotycznym

Gdybyśmy chcieli wskazać ten gadżet erotyczny dla kobiet, który cieszy się największą popularnością, z pewnością byłby nim wibrator. To zresztą właśnie od niego zaczyna się niemal każda przygoda, w której wykorzystywane są zabawki erotyczne. Takie informacje można uzyskać w sklepie erotycznym (dziękujemy za wsparcie ze sklepu erotycznego eroprezent.pl).

Wibrator cieszy się popularnością w sklepie erotycznym

Oczywiście, nie oznacza to, że wibratory nie stają się przedmiotem pytań i wątpliwości. Jedno z najczęściej zadawanych dotyczy tego, na zakup którego modelu najlepiej jest się zdecydować. Panie, które chcą wiedzieć, jaka sex zabawka będzie najlepsza w ich przypadku, już więcej nie muszą zgadywać. Przygotowany przez nas ranking daje okazję na zapoznanie się ze szczególnie interesującymi rozwiązaniami. Warto się z nim zapoznać choćby po to, aby dowiedzieć się, który z wibratorów jest najciekawszy, a który cieszy się największą popularnością. Poniżej przedstawiamy listę najpopularniejszych wibratorów ze sklepu erotycznego eroprezent.pl

Wibratory Lovense Lush - punkt G został znaleziony ;)

Wibratory Lovense Lush - punkt G został znaleziony ;)

Lovense Lush zaliczany jest do grupy wibratorów wewnętrznych, a więc tych, których główne zadanie polega na stymulowaniu punktu G. Można go sterować za pomocą aplikacji mobilnej. To także pierwszy gadżet dla dorosłych, którym można zarządzać z poziomu Apple Watch.

Wibratory Lelo Mona 2 - głęboka stymulacja punktu G.

Wibratory Lelo Mona 2 - głęboka stymulacja punktu G.

Także w tym wypadku mamy do czynienia z rozwiązaniem wykorzystywanym do stymulowania punktu G. osoby, które miały z nim już kontakt przyznają przy tym, że jest to wyjątkowo przyjemna stymulacja. Jet zasługą wyjątkowo intensywnych wibracji, choć swoją role ma do odegrania z pewnością także ponętna krzywizna charakterystyczna dla tego wibratora.

Idealnie łączy się ona z naturalnymi krzywiznami charakterystycznymi dla ludzkiego ciała. Klientki oceniają Monę wysoko także dlatego, że przyjemny wygląd idzie tu w parze z bardzo długim czasem pracy na baterii.

Wibratory Doxy Die Cast - wibruj z głową!

Wibratory Doxy Die Cast - wibruj z głową!

Również ten wibrator uznanie, jakim się cieszy, zawdzięcza przede wszystkim temu, że zapewnia nam intensywność doznań. Na uwagę zasługuje zwłaszcza szeroka głowa, która jest w stanie otulić cały srom. Pozwala to na ogromne orgazmy, które trwają przez długi czas.

Wibratory We-Vibe Rave - silne wibrację dla głębokich przyjemności.

Wibratory We-Vibe Rave - silne wibrację dla głębokich przyjemności.

Doskonała reputacja, jaką cieszy się We-Vibe to przede wszystkim zasługa świetnych wibracji. Silnik wibratora jest w stanie wytworzyć wibracje nie tylko bardzo silne, ale również głębokie. Również kształt wibratora zasługuje na zainteresowanie. To znakomity sposób na stymulowanie znajdujących się w pochwie punktów przyjemności. Produkt nadaje się zarówno do stymulacji punktowej, jak i do stymulacji wibracji, co wyjaśnia, dlaczego jest tak często wyróżniany przez same kobiety.

Wibratory We-Vibe Touch - lider wibrujących przyjemności.

Wibratory We-Vibe Touch - lider wibrujących przyjemności.

Często słyszymy, że We-Vibe Tango nie ma sobie równych, gdy marzy się nam orgazm łechtaczkowy. We-Vibe Youch także jest jednak jednym z liderów w tej grupie. To rozwiązaniem jedwabiście miękkie i niezwykle zmysłowe, potrafiące pieścić wszystkie miejsca intymne, nie w jeden, ale na wiele sposobów. Wibrator jest idealnie wyprofilowany i znakomicie leży w dłoni, a zaokrąglona końcówka nie ma problemu z trafieniem w punkt pożądania.

Czym tak właściwie jest wibrator?

Czym tak właściwie jest wibrator?

Gdy już wiemy, które wibratory zajmują na rynku wiodącą pozycję, możemy zastanowić się nad tym, czym one w ogóle są. Najmniej skomplikowana z definicji zakłada, że mówiąc o nich mamy na myśli gadżety erotyczne przeznaczone do masturbacji. Wypada przy tym podkreślić, że wibratory mają wiele zastosowań.

Można je wykorzystywać nie tylko do penetracji i stymulacji warg sromowych, ale również do stymulowania okolic odbytu oraz pieszczenia łechtaczki. Co do zasady, mówiąc o wibratorze mamy na myśli zabawkę erotyczną przeznaczoną dla kobiet, okazuje się jednak, że chętnie stosują go również pary zainteresowane wspólnymi igraszkami. Wszystkie opisane produkty znajdziecie w sklepie erotycznym eroprezent.pl

Jak wybrać wibrator odpowiedni dla siebie?

Jak wybrać wibrator odpowiedni dla siebie?

Gdy analizujemy oferty sklepów erotycznych nabieramy przekonania, że wibratory muszą cieszyć się ogromną popularnością. Dodatkowo, potwierdzenia takiej tezy udało się uzyskać wprost ze sklepu erotycznego eroprezent.pl. 

Trudno więc nie zadać pytania o to, na co zwracać uwagę, jeśli nie chcemy, aby wybór jednego z nich okazał się rozczarowaniem. Wśród parametrów, na które w szczególny sposób zwraca się uwagę znajdują się rozmiar, materiał, z jakiego wykonane jest urządzenie, moc oraz rodzaj wibracji, głośność pracy, a także wodoszczelność.

Od niedawna to materiałowi poświęca się szczególnie wiele uwagi, okazuje się przy tym, że wcale nie dzieje się tak bez przyczyny. Poważne podejście do teh kwestii jest ważne tak z uwagi na higienę, jak i na bezpieczeństwo. Obecnie uważa się, że najlepsze są te zabawki, które wykonano z wykorzystaniem silikonu medycznego, w cenie jest jednak również tak zwana cyberskóra oraz plastik ABS.

Rozmiar wibratora ma znaczenia, jak wybrać odpowiedni wibrator?

Mówienie o odpowiednim rozmiarze wibratora nie jest proste, powszechnie przyjmuje się więc, że mamy do czynienia z parametrem, który w szczególny sposób powinien być dopasowany do preferencji kupującego. Kobiety same wiedzą przecież, co jest dla nich najlepsze, a tam, gdzie w grę wchodzi erotyka, większy nie zawsze jest lepszy.

Także rodzaj i moc wibracji to parametry subiektywne. Oba wpływają na przyjemność, jaką można czerpać z praktycznego wykorzystania omawianego tu gadżetu. Jeśli więc nie potrafimy się zdecydować, powinnyśmy postawić przede wszystkim na urządzenie, które pozwala na regulowanie poziomu drgań. Wiele kobiet uwielbia erotyczne przyjemności w wodzie, w tym choćby pod prysznicem.

Wibrator umożliwia takie doznania, okazuje się jednak, że nie każdy model jest do tego stworzony. Warto więc zaopatrzyć się w jego wodoodporną wersję. Zwiększy ona zakres erotycznych zabaw, a jednocześnie zagwarantuje bezpieczeństwo. Także głośność pracy zabawki erotycznej nie jest bez znaczenia. Często wpływa na komfort użytkowania. Nietrudno więc domyślić się, że im ciszej pracuje wentylator, tym mniejsze jest prawdopodobieństwo tego, że ktokolwiek domyśli się, co robimy.

Jak używać wibratora? Bez oporów i odważnie

Jak używać wibratora? Bez oporów i odważnie

Nawet najbardziej oryginalne wibratory nie zdadzą się na wiele, jeśli nie będziemy wiedzieć, jak wykorzystać tego rodzaju zabawkę w praktyce. Jej stosowanie to sztuka, która wymaga opanowania kilku zasad. Oczywiście, kluczowe znaczenie ma tu higiena. Jeśli chcemy być bezpieczne, powinnyśmy myć wibrator po każdym jego użyciu, a jednocześnie wstrzymywać się przed pożyczaniem go komukolwiek. Ostatnia z wymienionych zasad działa zresztą w obie strony. Czasem chcemy przetestować zabawkę przed jej zakupem, ryzyko choroby skutecznie przed tym jednak przestrzega. Jeśli wibrator ma być używany do penetracji, nie wolno też zapominać o zakupie odpowiedniego żelu nawilżającego. Wzmocni to doznania podnosząc jednocześnie komfort zabawy. Myśląc o wibratorze analnym warto upewnić się, że wybrane przez nas urządzenie posiada tę funkcje.

Dziękujemy za wsparcie merytoryczne udzielił nam sklep erotyczny eroprezent.pl

Masz ochotę na szybki TAG wibratorwibratory

Redaktor portalu erotycznego eqq.pl

Alfons - nie jest to jego zawód, imię dostał na cześć malarza Alfonsa Muchy. Samo imię to za mało aby pisać o erotyce, jednak Alfons jest też ginekologiem i to daje już trochę więcej atrybutów aby zająć zdanie w tematyce seksu.

To też Cię zainteresuje