24 grudnia 2019 Udostępnij

Co chciałabyś wiedzieć o damskim wytrysku, ale wstydzisz się zapytać

Wizyta w sklepie erotycznym jako wsparcie dla kobiecego wytrysku

Kobiecy wytrysk to niemal stała scena w każdym filmie dla dorosłych. Spektakularne fontanny kobiecych wytrysków wyglądają w rzeczywistości trochę inaczej niż jest to przedstawiane w filmach dla dorosłych. Co widzimy w filmach a jak wygląda rzeczywistość naszego łóżka i jakie zabawki erotyczne mogą nam otworzyć drzwi do osiągnięcia kobiecego wytrysku? Wizyta w sklepie erotycznym nie jest konieczna ale będzie mile widziana jako wsparcie dla dążenia do celu, jakim jest wielki mokry finał.

Wizyta w sklepie erotycznym nie jest konieczna ale będzie mile widziana

Squairting w prostych słowach?

Rozmawiając o kobiecym wytrysku należy bardzo mocno podkreślić, że jest to zupełnie coś innego niż squairting. Na to, czy dojdzie do kobiecego wytrysku nie mamy żadnego wpływu, regularnie ćwicząc można squirting osiągnąć. Nie będzie to zadaniem łatwym, ale znawcy są zdania, że jest to umiejętność, którą każda kobieta może wytrenować. Nie podamy gotowego przepisu, jak to zrobić, na pewno jednak warto zadbać o to, aby nauczyć się, jak osiągnąć orgazm.

Squairting w prostych słowach?

Wizyta w sklepie erotycznym po zabawki do Squairtingu

Są kobiety, które orgazm osiągają z dużym trudem, to właśnie te panie powinny lepiej poznać swoje ciało a dobrze jest je poznawać w praktyce, wizyta w sklepie erotycznym i kupienie kilku zabawek erotycznych pozwoli odkrywać wasze ciało z sporą dokładnością.

Dla osiągnięcia efektu potrzebny jest luzzzz

Dla końcowego efektu niezwykle istotne jest rozluźnienie i relaks. Kiedy podniecenie będzie maksymalne, jest duże prawdopodobieństwo, że dojdzie do kobiecego wytrysku. Pieszczoty najbardziej wrażliwych stref erogennych mają w tym przypadku niezwykle duże znaczenie.

Squairting jakie to uczucie?

Podobno przed squirtingiem kobiety odczuwają uczucie, które jest łudząco podobne do tego, które sygnalizuje potrzebę oddania moczu. Tylko relaks i rozluźnione mięśnie mogą sprawić, że dojdzie do wytrysku dużej ilości płynów. 

Czym jest kobiecy wytrysk? Jak on naprawdę wygląda?

Czym jest kobiecy wytrysk? Jak on naprawdę wygląda?

Panuje opinia, że kobieta ma wytrysk wtedy, gdy jest bardzo silnie podniecona, a seks jest źródłem takich uniesień, że doprowadza do wystąpienia ciepłej fontanny. Rzeczywistość wygląda jednak trochę inaczej. Kobiecy wytrysk bardzo często utożsamiany jest ze squirtingiem, są to jednak zupełnie inne sytuacje. Imponujący wytrysk wodnistej cieczy z intymnych części kobiecego ciała, które tak chętnie przedstawiany jest w filmach porno to squirting. Na wydzielinę składa się mieszanina moczu i jego pochodnych. Wydobywają się one z pęcherza moczowego.

Jak wygląda kobiecy wytrysk?

Kobiecy wytrysk jest gęstą, białą wydzieliną bardzo podobną do spermy. Oczywiście w jej składzie nie ma plemników, jednak sam skład i konsystencja do złudzenia przypomina spermę

Co zrobić, aby kobiecy wytrysk był możliwy?

Kobiecy wytrysk jest towarzyszem orgazmu, pojawia się jednak u małej ilości kobiet. Po raz pierwszy został on odnotowany w latach 50. XX wieku. Dokładnym badaniom poddano go 30 lat później. Mimo to lekarze i seksuolodzy nie odkryli do dzisiaj jak dochodzi do jego powstania. Są jednak pewni, że kobiecy wytrysk nie jest mitem, występuje on naprawdę. Najczęściej pojawia się hipoteza, że do kobiecego wytrysku dochodzi na skutek stymulacji słynnego punktu G. Wydzielina, która powstaje pod wpływem stymulacji punktu G trafia do cewki moczowej, a niej na zewnątrz. Squirting jest możliwy także tylko wtedy, gdy kobieta jest bardzo silnie podniecona. Drogą do kobiecego wytrysku nie jest seks oralny.

W osiągnięciu orgazmu pomogą Ci erotyczne gadżety

W osiągnięciu orgazmu pomogą Ci erotyczne gadżety

Nie ma znaczenia, czy interesuje Cię kobiecy wytrysk, czy squirting - najbardziej przyjemnym elementem seksu jest orgazm. Są kobiety, które muszą najpierw poświęcić trochę czasu na poznanie swojego ciała. Z pomocą przyjdą im wibratory dla kobiet, które dostępne są w sex shopie, to jakie sklep erotyczny wybrać pozostawiamy już waszej opinii, jednak podczas szukania tego odpowiedniego sklepu erotycznego warto zwrócić uwagę właśnie na opinie o sklepie erotycznym. W osiągnięciu udanego seksu pomocne są także lubrykanty, oczywiście z sex shopu. Intymne żele nie tylko podnoszą komfort, chronią, ale także wprowadzają do sypialni trochę urozmaicenia. Dobre sklepy erotyczne przygotowały bardzo szeroką ofertę wspomagającą kobiecy wytrysk, bez trudu znajdziesz i wybierzesz produkt, który najbardziej Ci odpowiada i pozwolą poeksperymentować z Twoim Ciałem.

Jeżeli zainteresował was artykuł to dajcie nam o tym znać, jeżeli macie pomysł na kolejny wpis też wiecie gdzie napisać. Może kolejny artykuł jaki powinien się u nas pojawić to artykuł o wyborze dobrego sklepu erotycznego? Co o tym myślicie?

Masz ochotę na szybki TAG kobiecy wytryskorgazmSquirting

Redaktor portalu erotycznego eqq.pl

Angelika - aktywnie praktykuje świadczenie usług. Usługi jakie świadczy no to Panowie jeżeli chcecie dostać klapsa wiecie gdzie się udać. Ciemne włosy, skóra, wysoki obcas i pejcz w ręce, po tym ją poznacie ;)