23 lipca 2019 Udostępnij

Wykorzystaj 5 zmysłów, by zdobyć kobietę

Na jakie zmysły reagują kobiety?

Korzystając z dobrodziejstwa jakie dała nam natura w postaci naszych zmysłów, jesteśmy w stanie wysłać człowieka na Księżyc, zdobyć największe głębiny morza, poznać naszą planetę a nawet dzięki zmysłom jesteśmy w stanie zdobyć upragnioną kobietę!

Często możemy usłyszeć, że kobiece zmysły są wrażliwsze niż męskie. Panie mają więc nie tylko lepszy węch, ale również bardziej subtelny smak, są też w stanie dostrzec więcej szczegółów niż panowie. Warto więc dowiedzieć się, w jaki sposób odczuwają seksualną przyjemność, a następnie – wykorzystać to.

Jak zdobyć idealną kobietę, jakie zmysły uruchomić

Dotyk jak dobrze go wykorzystać w seksie

W przypadku kobiet właśnie o dotyku mówi się najczęściej jako o podstawowym wyzwalaczu pożądania. To także jedyne zmysłowe odczucie, w przypadku którego aktywność partnera wydaje się niezbędna.

Mamy tu zresztą do czynienia z doświadczeniem wzajemnym, gdy bowiem kobieta dotyka partnera, także odczuwa dotyk jego skóry. Jak wykorzystać ten potencjał? Pomaga w tym technika seksualna koncentrująca się na odczuciach. Polega ona na tym, że partnerka leży na plecach z zamkniętymi oczami i pozwala na to, aby jej twarz była powoli pieszczona.

Przy wykorzystywaniu tej techniki pomaga wyobraźnia, warto więc uruchomić ją po to, aby przekonać samego siebie o tym, że mamy do czynienia z ostatnim razem, w którym można pozwolić sobie na pieszczoty. Po twarzy nadchodzi czas na pieszczenie tułowia i nóg. Potem można obrócić partnerkę na brzuch po to tylko, aby powtórzyć cały cykl.

Technika ta ma zresztą za zadanie nie tylko dostarczyć kobiecie przyjemności. Jest nieoceniona także dlatego, że pozwala na odkrycie całkiem nowych erotycznych obszarów. Wiadomo, że to wewnętrzna strona ud, genitalia i piersi mają najwięcej zakończeń nerwowych, warto więc koncentrować się na nich możliwie jak najpóźniej.

Zmysł dotyku aby zdobyć kobietę

Czym pachnie mężczyzna, kobiece spojrzenie

Panowie, którzy zaczynają trenować na siłowni, niemal natychmiast zaczynają maskować własny zapach poprzez wykorzystywanie dezodorantu w bardzo dużych ilościach. Dobrze jest więc pamiętać, że to, co jest dobre na siłowni, nie zawsze sprawdza się w łóżku. Istnieją dowody na to, że pot posiada feromony, które wyczuwają kobiety.

Co ciekawe, najwięcej wydziela się ich właśnie spod pach, choć nie bez znaczenia wydaje się również obszar znajdujący się pomiędzy górną wargą oraz nosem. To właśnie dlatego pocałunek tak często jest swego rodzaju testem zapachu. Jeśli więc mamy tendencję do maskowania swojego naturalnego zapachu, często nie jesteśmy nawet świadomi tego, jak potężnej broni pozbywamy się na własne życzenie.

Oczywiście, należy podkreślić z mocą, że omawiane tu rezultaty są możliwie do osiągnięcia jedynie wówczas, gdy mamy do czynienia z zapachem czystego ciała oraz ciała świeżo spoconego. Brak higieny z pewnością nie wpłynie korzystnie na męską atrakcyjność.

Czym pachnie mężczyzna, mężczyźni jak kwiaty też są wąchani

Podczas seksu, mrucz, jęcz, krzycz

Męskie pomruki i jęki mogą być podniecające, trudno jednak liczyć na to, że kobieta będzie tracić zmysły właśnie z ich powodu. Warto wsłuchiwać się w kobiece westchnienia. Najczęściej są one dla mężczyzny czytelnym sygnałem świadczącym o tym, że podąża we właściwym kierunku.

Nie wolno też zapominać o tym, że charakterystyczna dla kobiet jest potrzeba komunikacji. Jeśli więc uważamy, że seks nie jest dobrym czasem na rozmowę, warto spróbować wyszeptać partnerce swoje plany dotyczące dalszego przebiegu stosunku. Oczywiście, warto w tym miejscu zachować pewien umiar zwłaszcza, jeśli związek znajduje się jeszcze w początkowej fazie.

Okazuje się, że statystycznie tylko jedna na trzy panie jest zwolenniczką radosnego świntuszenia w łóżku. Z pewnością jednak każdej spodobają się komplementy oraz zapewnienie o uczuciu.

Podczas seksu krzycz i jęcz

Podczas uprawiania seksu patrz jej głęboko w oczy

Choć pozycja od tyłu jest bardzo atrakcyjna dla mężczyzny, okazuje się, że niewiele kobiet podziela entuzjazm dla niej. Zwykle wynika to z tego, że mamy do czynienia z pozycją uniemożliwiającą obserwowanie partnera podczas stosunku. Mężczyźni są w stanie podniecić się widząc choćby kawałek kobiecego ciała.

Panie odbierają swoich partnerów nieco inaczej stąd też to całość obrazu wydaje się im bardziej podniecająca. Potwierdzają to badania prowadzone z udziałem kobiet proszonych o oglądanie, a następnie opisywanie obrazów o treści erotycznej. Okazuje się, że badane zapamiętują znacznie więcej szczegółów niż mężczyźni. Być może wynika to z tego, że trudno podniecić kobiety samym widokiem penisa.

Panie potrzebują znacznie więcej szczegółów, aby odczuwać podniecenie. Okazuje się przy tym, że genitalia nie robią na nich aż tak dużego wrażenia, jak sądzi wielu panów. Elementem o wiele bardziej podniecającym okazuje się zatem męska twarz.

Patrz jej głęboko w oczy kiedy ją kochasz .. od tyłu

Zadbaj o dobry smak spermy

Bardzo rzadko mamy do czynienia z mężczyznami mającymi zastrzeżenia do naturalnych wydzielin kobiety. U pań jednak nie jest to aż tak oczywiste. Wiele z nich przyznaje, że smak spermy nie ma w sobie nic apetycznego. Oczywiście, trudno kogokolwiek do czegokolwiek zmuszać, choć warto pamiętać, że zarówno dieta, jak i styl życia wcale nie pozostają bez wpływu na smak nasienia.

Jeśli więc chętnie pijemy kawę, sięgamy po alkohol, a do tego jesteśmy mięsożerni – nie musi być on najlepszy.

Można kontrolować smak spermy

Autopromocja specjalistów od seksu

Macie do nas pytanie? Chcecie dowiedzieć się czegoś nowego z świat seksu? Piszcie do eqq.pl. Dajemy odpowiedzi na szybkie pytania erotyczne Erotic Quick Questions

 

Masz ochotę na szybki TAG kobietakobietysekssexzmysły

Redaktor portalu erotycznego eqq.pl

Janusz - prowadzi sklep erotyczny z gadżetami erotycznymi. Jeżeli jest potrzeba przetestować coś w praktyce to Janusz ma odpowiednie zaplecze zabawek erotycznych. Chcecie coś z jego sklepu? Napiszcie na maila redakcji.