4 marca 2020 Udostępnij

Aby nie dać się oszukać, kupując feromony

Jak kupować feromony by nie dać się oszukać

O preparatach, które w swoim składzie zawierają feromony można usłyszeć już od pewnego czasu. Na rynku dostępne są zarówno preparaty dla mężczyzn jak i dla kobiet. Bardzo często nabywcy tych preparatów nie są zadowoleni z ich działania. W grupie niezadowolonych nabywców znaczący odsetek stanowią ci, których skusiła wyjątkowo atrakcyjna cena preparatu. Poniższe wskazówki powstały przy współpracy sklepu eroprezent.pl

Jak kupować feromony, aby naprawdę wybrać skuteczny preparat?

Jak kupić odpowiedni preparat? Wiele osób kupuje preparaty, które tak naprawdę są wodami perfumowanymi z zawartością feromonów bliską zeru. Trudno się więc dziwić, że zakupiony przez nie preparat nie działa, a osoby te czują się mocno zawiedzione. To efekt tego, że osoby te zakupiły tani preparat. W tanich czy wręcz bardzo tanich środkach ilość feromonów jest tak mała, że dziwne byłoby, gdy okazały się one skuteczne. Na pewno więc takich preparatów z feromonami nie opłaca się kupować, gdyż oszczędność jest tylko pozorna.

Nie kupuj feromonów w worku :)

Zdecydowanie lepiej jest postawić na sprawdzone, markowe produkty z feromonami, mimo że są one zdecydowanie droższe. Produktom tym zaufało już tysiące osób na całym świecie. Wszystkie te były zadowolone z efektów ich stosowania. Koniecznie należy dodać, że feromony ludzkie są syntezowane w laboratoriach chemicznych, a proces ten jest nie tylko bardzo skomplikowany, ale także bardzo, bardzo drogi. Skuteczny preparat zamknięty w buteleczce o pojemności 5 ml nie może kosztować mniej niż 60 zł.

Jeśli traficie na produkt w okazyjnej cenie niższej niż wspomniane 60 zł, dobrze przemyślcie swoją zakupową decyzję. Może się okazać, że wybrany preparat zawiera tak niewielką ilość feromonów, że na pewno nie zadziała. Zanim podejmiecie ostateczną decyzję poproście sprzedawcę o to, aby przedstawił Wam konkretne dane na temat preparatu. Pytajcie o nie o to czy dany preparat zawiera feromony, ale o to w jakiej ilości ich użyto. 

Kupując feromony, nie kupuj kota w worku, sprawdzaj, pytaj!

Oczywiście, zawsze możecie kupić przysłowiowego „kota w worku” i mieć nadzieję, że zakupiony produkt będzie skuteczny. Czy naprawdę jesteś w stanie zaufać osobie, która ukrywa skład oferowanego przez siebie preparatu? Podejmij rozsądną, odpowiedzialną decyzję i wybierz produkt, którego skuteczność została potwierdzona. Jak sprawdzić wiarygodność sprzedającego?Wiarygodny, rzetelny sprzedawca nie obawia się podawania danych firmy. Informuje także o możliwościach zwrotu zakupionych preparatów. Jeśli sprzedający nie chce tych informacji podać zastanów się, dlaczego tak robi. Co ma do ukrycia, nie pokazując pełnych informacji na temat oferowanych feromonów?

Rynek feromonów jest ściśle kontrolowany. Preparatów, które mają w swoim składzie feromony jest obecnie całe mnóstwo. Są to jednak w większości produkty pochodzące od nielicznych producentów. Sprawdzenie czy wybrany preparat jest skuteczny nie jest więc trudne. Feromony stały się bardzo popularnymi preparatami, wiele osób kupuje więc drogie środki, które zawierają bardzo małą ilość feromonów. Na rynku nie brakuje też takich preparatów, w których feromonów nie ma w ogóle.

Dlaczego zbyt tanie feromony nie mogą być skuteczne?

Ludzkie feromony są otrzymywane w chemicznych laboratoriach metodą syntezy. Jest to proces zarówno bardzo skomplikowany, jak i bardzo drogi. Wytworzenie 1 grama Androstenolu czy Androstenonu kosztuje ponad 6000 dolarów. Aby preparat działał skutecznie, w jednym litrze powinno znaleźć się przynajmniej 150 mg feromonów. Wystarczy kilka prostych wyliczeń, aby przekonać się, że preparat w opakowaniu o pojemności 5 ml powinien kosztować minimum 60 zł. Oczywiście mamy na myśli preparat dobrej jakości.

W Polsce jest mnóstwo preparatów, które zawierają bardzo niskie, wynoszące mniej niż 0,1 mg/l, stężenie feromonów. Zgodnie z wynikami wielu badań laboratoryjnych i wielu doświadczeń jasno wynika, że pożądane efekty przynoszą tylko preparaty, w których stężenie wynosi 150 mg na litr. Środki jedno- i wieloskładnikowe: jakie są między nimi różnice?Na rynku dostępne są środki, które oparte zostały tylko na jednym składniki oraz takie składające się z mieszanki feromonów. Te, które oparte zostały tylko na jednym składniku (te dla kobiet zawierają Androstenol, a te dla mężczyzn – Androstenon) bardzo mocno różnią się od tych, które są mieszaniną trzech składników.

Pamiętajmy, że bez względu na płeć ciało wytwarza zarówno męskie jak i żeńskie feromony. Do zwiększenia swojej atrakcyjności seksualnej wystarczy, gdy użyjemy preparatu, który powstał na bazie tylko jednego związku. Jeśli jednak zależy nam na tym, aby w sposób naturalny skierować uwagę na swoją osobę, to warto wybrać środek, który został wytworzony na bazie znacznie większej ilości feromonów. Dzięki temu będzie to preparat, który sprawdzi się w wielu odmiennych sytuacjach. Przyda się on zarówno jako sposób na przyciągnięcie płci przeciwnej, jak i w pracy czy podczas spotkań towarzyskich.

Masz ochotę na szybki TAG feromony

Redaktor portalu erotycznego eqq.pl

Angelika - aktywnie praktykuje świadczenie usług. Usługi jakie świadczy no to Panowie jeżeli chcecie dostać klapsa wiecie gdzie się udać. Ciemne włosy, skóra, wysoki obcas i pejcz w ręce, po tym ją poznacie ;)

To też Cię zainteresuje