23 sierpnia 2019 Udostępnij

Poznaj 4 rzeczy podniecające mężczyzn

Mężczyzn podnieca sporo, poznajmy co podnieca ich najbardziej!

Bardzo często zwraca się uwagę na to, że choć nagie ciało jest podniecające, równie duże podniecenie może wywołać swego rodzaju obietnica, jaką stanowi ubiór. Oczywiście, nie mamy tu na myśli każdego ubioru, ale przede wszystkim taki, który zasłaniając coś, jeszcze więcej odsłania.

Pończochy i ich sekrety. Jak zwabić mężczyznę do łóżka.

Uwodzicielskie pończochy działają na libido mężczyzn

Na mężczyzn silnie działają więc szpilki, pończochy, wydekoltowane sukienki, spódniczki oraz koronkowa bielizna. Każdy z tych elementów garderoby bez trudu jesteśmy w stanie powiązać z przymiotnikiem „seksowny”, choć nie sposób nie zgodzić się z tym, że rola pończoch jest w tym zestawie szczególna. Zmienia się zarówno moda, jak i wzorce kulturowe, w związku z czym pończochy coraz rzadziej są tym elementem garderoby, który zakłada się na co dzień. W świecie wykreowanym przez męską fantazję nadal są jednak czymś wyjątkowym.

Trudno jednoznacznie odpowiedzieć na pytanie o to, co sprawia, że pończochy są tak ekscytujące dla mężczyzn. Naukowcy mają przynajmniej kilka hipotez, żadna jednak do tej pory nie doczekała się potwierdzenia. Warto jednak przypomnieć choćby dość powszechną opinię w myśl której nogi zyskują na ubraniu ich w pończochy, wyglądają bowiem kształtniej, a przede wszystkim – szczuplej. Pończochy często są też odbierane przez panów jako miłe w dotyku.

Oba atrybuty można jednak przypisać także zwykłym rajstopom, a jednak te nie cieszą się już aż tak dużym powodzeniem. Jeśli chcielibyśmy szukać różnic między nimi, musielibyśmy wspomnieć przede wszystkim o tym, że pończochy samonośne przeważnie są wykończone koronką. Te podpisane są jeszcze bardziej interesujące, wymuszają bowiem zastosowanie jeszcze jednego elementu – pasa wykonanego zresztą także z nieocenionej koronki.

Trudno jednak nie zgodzić się i z tym, że być może aspekt psychologiczny i tak ma w tym przypadku większe znaczenie niż estetyczny. Pończochy posiadają przecież swego rodzaju wulgarne konotacje, czego nie można powiedzieć o klasycznych rajstopach, być może więc właśnie w tym kryje się ich sekret.

Pończochy są częścią sex garderoby, która powinna być elementem każdej sex szafy. Właścicielka takiej szafy w właściwym dla siebie momencie wyciąga gadżety erotyczne, ubiera pończochy oraz inne uwodzicielskie ubrania i zaczyna się zabawa.

Czy podniecimy mężczyznę dzięki makijażowi?

Jak makijaż wpływa na podniecenie faceta

Kobiecy makijaż ma wiele zadań do spełnienia. Panie malują się przeważnie po to, aby dobrze wyglądać, czasem jednak można odnieść wrażenie, że makijaż jest też swego rodzaju wabikiem, którego zadanie polega na przyciągnięciu potencjalnego partnera seksualnego. Panom trudno oprzeć się dobrze wykonanemu makijażowi i trudno się temu dziwić.

Z naukowego punktu widzenia kluczowe wydaje się to, że makijaż eksponuje zazwyczaj te elementy, które mają znaczenie erotyczne, a więc choćby usra i oczy. Nie sposób nie zgodzić się też z tym, że makijaż sprawia, że kobieta po prostu wygląda lepiej. Na uwagę zasługuje także motyw przemiany. Panowie często lubią sytuację, w której są jedynymi, którym dane jest zobaczenie mocnego makijażu partnerki. Ponownie pojawia się też element wulgarności, który dawał o sobie znać choćby w odniesieniu do pończoch.

Nagość, jak wpływa na podniecenie mężczyzn?

Naga kobieta podnieca mężczyznę

Jak to możliwe, że mówiąc o tym, co podnieca mężczyzn, dopiero teraz wspominamy o znaczeniu, jakie ma nagie, kobiece ciało? Jak już wspomniano, choć nagość pełni ogromną rolę w związku, jej znaczenia nie powinno się przeceniać. Ciało wydaje się znacznie bardziej atrakcyjne, gdy połączy się je z różnego rodzaju dodatkami, choć oczywiście, samo w sobie także pociąga.

Gdy zastanawiamy się nad tym, jakie jego części są uważane przez mężczyzn za najbardziej podniecające, w pierwszej kolejności musimy wskazać na piersi i pośladki. Jak jednak przedstawiają się kolejne miejsca tego nieformalnego rankingu? Z pewnością zajmują je twarz, okolice łonowe, plecy i ramiona, a także nogi. Współczesna moda przypomina nam na każdym kroku, że to szczupłe ciało jest najbliższe ideałowi.

Większość mężczyzn ma jednak znacznie bardziej tradycyjne preferencje seksualne. Okazuje się więc, że to, co dobrze wygląda na wybiegu, wcale nie musi sprawdzać się tak samo dobrze w sypialni. Oczywiście, nie oznacza to wcale, że każdy mężczyzna tęskni za rozbudowaną w biuście ratowniczką. Badania potwierdzają, że panom najbardziej podobają się te sylwetki, które określa się mianem proporcjonalnych.

Czas na uwodzenie mężczyzn zapachem

Naturalny zapach kobiety jest tym co podnieca mężczyzn

Kobiety bardzo często zastanawiają się nad tym, jaki zapach może uwieść partnera. Warto więc pamiętać, że zmysł powonienia nie jest wykorzystywany przez panów w sypialni tak często, jak ma to miejsce w przypadku pań.

Gdy bada się wpływ perfum na mężczyzn, najczęściej okazuje się, że panowie bardzo dobrze przyjmują zapachy słodkie. Przeważnie jednak znacznie bardziej podniecający wydaje się im „zapach kobiety” nawet, jeśli stworzenie jego definicji jest wyjątkowo trudne. Panowie często mówią więc o zapachu kobiecego podniecenia i przyznają, że jest on niezwykle stymulujący.

Część z mężczyzn uważa, że najładniej pachnie kobieta naturalnie. Zapach jaki unosi się w okolicach krocza potrafi uruchomić męską pompkę i nakręcić ją do działania na pełnych obrotach. Intensywność zapachu i jego działanie uzależnione jest od specyficznych upodobań mężczyzny.

Jeżeli artykuł wam się podobał, napiszcie do nas i podzielcie się wrażeniami. Jeżeli się nie podobał to też napiszcie, będziemy wiedzieć co powinniśmy poprawić.

Redaktor portalu erotycznego eqq.pl

Angelika - aktywnie praktykuje świadczenie usług. Usługi jakie świadczy no to Panowie jeżeli chcecie dostać klapsa wiecie gdzie się udać. Ciemne włosy, skóra, wysoki obcas i pejcz w ręce, po tym ją poznacie ;)