20 września 2019 Udostępnij

Ćwiczenia przedłużające stosunek

Możemy mówić o trzech prostych ćwiczeniach pozwalających przedłużyć stosunek

Ćwiczenia pozwalają przedłużyć stosunek

Pierwsze zakłada, że mężczyzna pracuje nad swoim oddechem, musi go pilnować gdy czuje, że zbliża się orgazm tak zwany punkt bez powrotu. W czasie seksu oddech naturalnie przyspiesza więc mężczyzna powinien go spowolnić. Jego zadaniem będzie branie głębokich wdechów i wydechów. To może nie tylko sprawić, że ostatecznie stosunek będzie trwał dłużej, ale wpłynie również na to, że uzyskany orgazm będzie mocniejszy.

To oczywiście będzie na początku trudne, ponieważ jest odmienne od praktyki stosowanej przez wiele lat, ale przynosić może świetne efekty.

Druga sprawa to ćwiczenie uciskania prącia

Warto, by mężczyzna próbował to robić najpierw w czasie masturbacji, gdy przychodzi punkt bez powrotu należy zaciskać penis na styku żołędzi z trzonem prącia. Robi się to mocno, na kilka sekund, po czym można dalej się masturbować. Gdy dojdzie do wprawy będzie w stanie zrobić to kilka razy w czasie stosunku albo będzie mógł również powiedzieć partnerce, kiedy i jak ona może to zrobić.

Pomocna dłoń partnerki, będzie tym co pozwoli wspólnie cieszyć się długim seksem.

Pomocna dłoń partnerki dla dłuższego seksu

Kolejne ćwiczenie dla wydłużenia seksu

Trzecie ćwiczenie to inna forma ucisku, a mianowicie polegająca na uciśnięciu punktu krocza między odbytem a moszną. Mężczyzna palcem może wyczuć tam wgłębienie i jeśli będzie ja naciskał i masował przez kilka sekund w trakcie masturbacji to będzie mógł dalej uprawiać seks. Takie ćwiczenie warto aby wykonała także partnerka, która może ten punkt masować przez kilka sekund. To nie tylko pozwoli wydłużyć stosunek, ale wprowadzić także nieco urozmaicenia do tradycyjnego seksu.

Warto także, by mężczyźni ćwiczyli mięśnie Kegla. Pewnie niewielu w ogóle wie, że je ma. Można wyczuć, gdy penis znajduje się we wzwodzie i próbuje się przesunąć go w lewo albo w prawo. Erekcja jest przydatna to tego, by zlokalizować odpowiednio te mięśnie, ale ćwiczenia można wykonywać także gdy członek jest w stanie spoczynku. Ćwiczenie polega na tym, że na zmianę zaciska i rozluźnia się te mięśnie.

Ważne będzie to, by regularnie trenować te mięśnie i by takie ćwiczenia były odpowiednio długie. Po kilku tygodniach mężczyzna będzie czuł, że może odbyć dłuższy stosunek i powstrzymać wytrysk, a także będzie przeżywał intensywniejsze orgazmy.

Ostatnie dwa ćwiczenia, efektywnie może wspierać stosowanie odpowiednich gadżetów erotycznych, do nabycia w sklepach erotycznych.

Masz ochotę na szybki TAG długi seksdłuższy seks

Redaktor portalu erotycznego eqq.pl

Janusz - prowadzi sklep erotyczny z gadżetami erotycznymi. Jeżeli jest potrzeba przetestować coś w praktyce to Janusz ma odpowiednie zaplecze zabawek erotycznych. Chcecie coś z jego sklepu? Napiszcie na maila redakcji.

To też Cię zainteresuje